Ułani Grudziądz - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

Podsumowanie XIV kolejki.

• autor: Angaron, 2013-05-12 18:47

Kolejny weekend za nami,a za razem półmetek rundy wiosennej.Do końca pozostały IV kolejki.Na szczycie bez zmian Liderem jest Świedziebnia ,za ich plecami Radzynianka, na podium wskoczyła ekipa Górzna a na 5 miejscu Czernikowo wyprzedziło Ułanów:

-Zryw Książki-Zryw Wrocki (2:2)-Gospodarze prowadzili już 2:0 niestety dla nich nie "dowieżli"tego prowadzenie i muszą zadowolić się punktem.Wrocki w kolejnym meczu pokazują ,że nie są tą sama ekipa co na jesień.

-Radzynianka Radzyń Chełmiński-LZS Zbiczno (4:0)-Radzynianka musiała to spotkanie wygrać aby móc ciągle marzyć o awansie,i zrobili to zdecydowanie .Najbliższy mecz ze Świedziebnia musza wygrać,żeby ciągle liczyć się w walce o awans.Zbiczno natomiast kolejny mecz na wyjezdzi przegrało.Ciągle maja 3 punkty straty do Mełna i zapewne będą chcieli powalczyć aby ich wyprzedzić.

-LZS Steklin-LZS Świedziebnia (1:5)-lider nie zwalnia tempa,i wygrywa kolejne spotkanie tym razem na ciężkim terenie w Steklinie i są coraz bliżej wywalczenia awansu,jeśli wygrają w następnej kolejce z Radzynianką to praktycznie wywalczą awans gdyż na 3 kolejki do końca będą mieć 7 punktów przewagi.

-Cukrownik Mełno-Dortom Górzno (1:8)-Górzno ciągle walczy o podium wysoko wygrali w Mełnie.Gospodarze Dotychczas zdobyli zaledwie punkt na inauguracje resztę meczy przegrali w rundzie wiosennej.

-Ułani Grudziądz-Viktoria Czernikowo (0:7)-przed meczem mogło się wydawać ,że mecz będzi wyrównany niestety słaby mecz gospodarzy sprawił,że spotkanie było jednostronne do tego puściły nerwy i kilku zawodników złapało kartki,które mogą odbić się w ostatnich kolejkach.Czernikowo dzięki zwycięstwu może patrzęć w górę tabeli i walczyć o miejsce na pudle na koniec rozgrywek.

30 Bramek w 5 spotkaniach dało bardzo dobrą średnia widać,że zawodnicy po długiej zimie wstrzelili się wkońcu w bramkę.Najbliższa kolejka zapowiada się najciekawiej w Świedziebni!Gdzie lider zmierzy się z viceliderem.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ułani GrudziądzDortom Górzno
Ułani Grudziądz 0:7 Dortom Górzno
2013-06-09, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Mecz Ułani Grudziądz-Cukrownik Mełno 14.04.2013
Ładowanie...

Ułani Grudziądz 0:7 Dortom Górzno
Zryw Wrocki 0:1 LZS Zbiczno
Victoria Czernikowo 4:2 LZS Świedziebnia
Zryw Książki 5:1 LZS Steklin
Cukrownik Mełno 0:2 Radzynianka Radzyń Chełm.