statystyki szczegółowe

Aktualności

Upokorzeni na własnym terenie

• autor: Angaron, 2013-05-12 18:19

W XIV miała pokazać o,które pozycje będzie grał na koniec sezonu zespół Grudziądzki.Druga porażka z rzędu 7:0 nie napawa optymizmem!Punktualnie o godz.14 sędzia głowny rozpoczoł mecz sąsiadów w tabeli a więc Ułanów z Vitkorią Czernikowo.Rywale już w 12 minucie przy błędzie w wyprowadzeniu piłki przez naszych obrońców wychodzą na prowadzenie.Kolejne bramki tracimy w 25,29 i w 45!!0:4 do przerwy brak celnego strzału na bramkę rywali tak wyglądała pierwsza odsłona,co nie mogło napawać optymizmem na drugą część spotkania .W 54 minucie kapitan Szymański otrzymuje drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną co pozbawiło jakich kolwiek nadzieji gospodarzy 61 minuta i już 0:5!W 67 minucie czerwoną kartke otrzymał Paweł Kobylański za niesportowe zachowanie,którego pewnie nie oglądniemy na boisku w kilku spotkaniach gdyż został opisany przez arbitra w protokole meczowym.W 78 minucie w zespole gospodarzy pierwsza zmiana za MONTOWSKIEGO wchodzi Kurnik niesety jego pierwszy "kontakt" na boisku w 82 minucie nie był w piłkę lecz w nogi rywali i mamy jedenastkę i 0:6.W 89 minucie akcja obrazuje cały przebieg spotkania,przy bocznej linii "siatkę" jednemu z naszych zawodników zakłada zawodnik Vitkorii siadzając go na "tyłek" pokazuje mu,żeby wstał i zagrywa wzdłuż bramki do partnera,który dokłada nogę i ustala wynik spotkania na 0:7!!Porażka powoduje,że rywale przeskoczyli o 2 punkty a przed nami 4 kolejki w,któych o punkty również nie będzie łatwo.